You are here:

Twórca platformy społecznościowej, jaka łączy przedsiębiorców prosperujących w sektorze sprzedaży bezpośredniej oraz marketingu wielopoziomowego

Roman Ziemian to zamożny biznesmen, który działa dla dobra kultury. Z tego względu chociażby znany jest jako mecenas sztuki a także filantrop. Jest on akcjonariuszem w wielu spółkach, takich jak: Finance Service, Lukspay Spółka albo MEDOCENTER. Roman Ziemian biznesmen jest jednym z założycieli FutureNet. Warto dodać, że jest on też kierowcą w Ferrari, jaki pojawił się na torach wraz z zespołem Octane 126. Startował on na licznych europejskich torach, zyskując satysfakcjonujące efekty. Wszystkie wiadomości na temat jego osoby można znaleźć w sieci i nabrać przekonania, jak wieloaspektowa jest jego działalność. Roman Ziemian wlicza się bezsprzecznie do takich biznesmenów, jacy skupiają się na stałym progresie. Zamożny biznesmen z województwa dolnośląskiego dba o to, aby jego profil był harmonijny. Decyduje się inwestować jedynie w takie dziedziny co do których ma gwarancję, że są opłacalne i o których ma pojęcie.

Posted by: admin

Related articles
 

Publikacje:

  • Darmowa wycena i skup monet Warszawa oraz banknotów, orderów, medali, odznaczeń wojskowych
  • Posiadmy cennik monet oraz prowadzimy Monety skup dodatkowo skupujemy banknoty, medale, odznaczenia wojskowe
  • radiowy oraz szybki bezprzewodowy internet krzeszów telefon voip
  • Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenie instrukcj obsługi na dowolny język. Dodatkowowykonujemy tłumaczenie plików frame maker, techniczne i specjalistyczne.

Back to Top